ROZETKA: Акція! До акційних мережевих фільтрів Powerplant — кабель HDMI — HDMI 1.5 м у подарунок!Ccылка на сайт

Кожний покупець акційних мережевих фільтрів Powerplant отримує в подарунок кабель PowerPlant HDMI — HDMI 1.5 м, позолочені конектори, v1.3*!

 

Період проведення акції: 7 серпня — 27 серпня 2019 р.

 

Поспішайте, кількість подарунків обмежена!

 

*Зовнішній вигляд подарунка може відрізнятись від зображеного на сторінці!

 

Під правом на подарунок також розуміється, встановлення знижки на акційний товар у розмірі вартості подарунка. В цьому випадку, знижка окремо на товар не надається. Розмір знижки може розподілятись у розрахункових документах відповідно до облікової політики продавця, з розрахунку, що загальна вартість таких товарів не повинна перевищувати суму акційного товару, що вказана на сайті магазину.

 

У випадку, якщо акційний товар та/або подарунок за цією акцією, приймає участь в іншій акції або на нього в магазині встановлено окрему ціну або знижку, то такі знижки не сумуються, а покупець повинен самостійно визначитись, на яких умовах він має намір придбати той чи інший товар.

 

Розірвання договору купівлі-продажу якісного товару, предметом якого є придбання товару разом з подарунком, здійснюється лише за умови повернення всього набору (товару разом з подарунком)

 Ccылка на сайт