www.unn.com.ua | Українські національні новиниІнформаційне агентство «Українські національні новини» («УНН») — незалежне українське інформаційне агентство, що спеціалізується на ексклюзивних новинах політичного, економічного і соціального життя України, інших країн світу та інформаційному супроводі аналітичними коментарями виступів представників політичної, економічної і культурної еліт держави, головних подій в країні. Власні аналітичні матеріали, авторські журналістські розслідування, ексклюзивні інтерв’ю.

УНН — в режимі реального часу випускає 17 стрічок новин, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Агентство загалом виробляє більше 600 новин на добу.

УНН — інформаційне підприємство зі 100-відсотковим приватним капіталом, створене групою професіоналів у сфері інформаційних технологій, інформаційного консалтингу і медіа.

УНН — Центр аналізу і обробки політичної, економічної, медичної і соціальної інформації. Агентство випускає ряд інформаційних продуктів різного напряму і періодичності (від щоденної до щотижневої). Стандартні пакети інформаційних послуг доповнюються виконанням індивідуальних замовлень, аналітичних досліджень, створенням інформаційно-аналітичних і інших матеріалів.

УНН – індивідуальний інформаційний консалтинг, кризовий консалтинг, створення і використання різних інформаційних і комунікативних технологій, інформаційних стратегій, контент-аналіз, інформаційний аудит, аналітика, інформаційні і PR-кампанії “під ключ” з використанням власного медіа-холу і технічної бази відео і аудіо виробництва.

Успішну роботу інформаційної служби забезпечує команда відомих журналістів, які мають високу професійну репутацію і вагомий досвід співпраці з вітчизняними і міжнародними ЗМІ, провідними експертами, політиками, представниками еліт України.

Головний принцип нашої роботи — абсолютна незалежність, неупередженість, подача виключно перевіреної інформації з першоджерел. Ми не підтримуємо інтереси жодної партії, корпорації, виключаємо можливість пропаганди і маніпуляції думкою споживачів нашої інформації. Ми працюємо за кращими стандартами світової інформаційної і ділової журналістики.
Команда «Українських національних новин» абсолютно переконана – «Обізнаність громадян єднає країну«.

Ссылка на сайт